LMF taurės varžybos ir LMF 1-as etapas - Klaipėdos miesto motorlaivių sporto klubas VšĮ "Klaipėdos motorlaiviai"

Pereiti į turinį

Pagrindinis meniu

LMF taurės varžybos ir LMF 1-as etapas

2014 m gegužės mėn. 24 d. Kaune, Kauno mariose, įvyko pirmosios šių metų Lietuvos motorlaivių federacijos taurės ir Lietuvos motorlaivių federacijos čempionato I -ojo etapo varžybos.
VšĮ "Klaipėdos motorlaiviai" šiose varžybose dalyvavo OSY 400 klasėje, kurį pilotavo naujas veidas motorlaivių pasaulyje - Justas Gužė.
Į varžybas vykome neturėdami tikslo užimti aukštos vietos, kadangi tai buvo mūsų pirmosios lenktynės. Dėl, kaip ir daugelį sporto šakų kamuojančių finansinių sunkumų ir tinkamos techninės bazės neturėjimo, laivelį spėjome paruošti tik likus savaitei iki lenktynių. Turėjome tik vieną treniruotę namuose, kuriose dar susidūrėme ir su techninėmis problemomis. Susiklosčius tokioms aplinkybėms kėlėme sau tikslą - saugiai baigti lenktynes ir įgyti daugiau patirties.
Varžybos mums taipogi nesiklostė sklandžiai. Pirmajame plaukime susidūrėme su tomis pačiomis techninėmis problemomis, kurios mus kankino ir treniruočių metu namuose, todėl finišo nepaiekėme.
Žemaitiško užsispyrimo dėka mums pavyko gana greitai pašalinti gedimus nors ir turėjome praleisti antrąjį plaukimą.
Trečiojo plaukimo metu oro sąlygos buvo nepavydėtinos. Nors ir vyravo alinantis 29-30 laipsnių karštis, sukilo labai stiprus vėjas ir bangavimas, todėl visi sportininkai negalėjo parodyti nei pusės savo technikos galimybių bei asmeninių sugebėjimų. Plaukimo metu sportininkai saugojo save ir savo techniką, kurią negailestingai daužė Kauno marių bangos. Mūsų sportininkui Justui Gužei pavyko pasiekti pirmąjį finišą ir užimti šiame plaukime trečią vietą. Galutinėje sportininkų įskaitoje Justas Gužė liko ketvirtas.
VšĮ "Klaipėdos motorlaiviai" dėkoja ilgamečiui buvusio Klaipėdos motorlaivių klubo nariui Gintarui Albrikui už pagalbą varžybų metu, aptarnaujant mūsų skuterį ir šalinant iškilusias technines problemas.

        
Daugiau foto


 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика
Atgal į turinį | Atgal į pagrindinį meniu