LMF čempionato 2-as etapas - Klaipėdos miesto motorlaivių sporto klubas VšĮ "Klaipėdos motorlaiviai"

Pereiti į turinį

Pagrindinis meniu

LMF čempionato 2-as etapas

2014 m. birželio mėn. 14 d. Kaune, Kauno mariose vyko II -asis Lietuvos motorlaivių čempionato etapas. Varžybos skirtingai nuo I -ojo etapo vyko ne alinančiame karštyje, o esant vėsiam ir lietingam orui. Kaip ir pirmosiose čempionato varžybose mums  nepavyko išvengti techninių variklio problemų. Nors treniruočių metu variklis nerodė jokių gedimo požymių, jau pirmajame plukime Justo Gužės pilotuojama technika atskleidė savo silpnąsias vietas ir buvome priversti baigti plaukimą su "baranka" t.y.  nuliu taškų pirmąjame plaukime. Gelbėtojams partempus mūsų techniką į krantą paaiškėjo, kad neatlaikė variklio galvutės tarpinė.
Pakeitėme tarpinę iki antrojo starto. Buvome maloniai nustebinti stebint Justą Gužę antrajame plaukime. Atrodė kad tai ne antros jo varžybos, o jau patyrusio  sportininko lenktynės. Sportininkas parodė kad baimė slėgusi jį pirmosiose varžybose esant blogoms oro sąlygoms buvo nugalėta. Sportininkas beveik nedarė klaidų, plaukė greitai kiek tai leidžia moraliai ir techniški pasenusi technika, kuriai jau per 20 metų, tiksiai valdė skuterį skuterio slydimą posūkiuose. Šiame plaukime Justas Gužė užėmė trečiąją vietą. Šį plaukimą galite pamatyti ČIA.
Trečiajame plaukime mūsų techniką vėl neberodė saves iš gerosios pusės. Nors plaukime finišą pasiekėme ketvirtoje pozicijoje iki kranto sugrąžinti technikos nepavyko - pradegė variklio stūmoklis.
VšĮ "Klaipėdos motorlaiviai" dėkoja ilgamečiui buvusio Klaipėdos motorlaivių klubo nariui Gintarui Albrikui, Artūrui Razbadauskiui už pagalbą varžybų metu, aptarnaujant mūsų skuterį ir šalinant iškilusias technines problemas.
Daugiau foto 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика
Atgal į turinį | Atgal į pagrindinį meniu